MANICURE BY
Only!NAILS
Rezerwuj wiztytę

(0) 794-442-688

Manicure Hybrydowy

Wśród oferty zabiegów upiększających paznokcie cieszący się wciąż rosnącym zainteresowaniem jest manicure hybrydowy. To zabieg, który gwarantuje nieskazitelny wygląd paznokci oraz ich ponadprzeciętny blask przez okres dwóch a nawet trzech tygodni. Paznokcie pokryte utwardzonym lakierem hybrydowym nie łamią się co jest szczególnie istotną zaletą dla kobiet, które mają problem z kruchą płytką paznokciową.

Ponieważ przy zabiegu wymagane jest jedynie delikatne zmatowienie powierzchni paznokci, a następnie dokładne oczyszczenie z zanieczyszczeń oraz odtłuszczenie, manicure nie niszczy ich płytki. W związku z tym zabieg można powtarzać w dowolnym czasie bez naruszenia struktury płytki paznokcia. Manicure hybrydowy wykonuje się zarówno na krótkich jak i na długich paznokciach, i w obu przypadkach zachowuje nie tylko wysoką wytrzymałość, ale również bardzo elegancki, a jednocześnie nieskazitelny efekt.

Utwardzony promieniami lampy UV lub LED lakier hybrydowy usuwa się bez problemu przy wykorzystaniu preparatu z zawartością acetonu.

Rezerwuj wizytę
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram